Голова наглядової ради «Київметробуду» звернувся до керівництва держави, міста та правоохоронних органів

28.12.2019 15:15

Доцільне використання коштів та своєчасне будівництво метро на Виноградар можливі лише за підтримки та контролю з боку держави. Саме тому голова наглядової ради «Київметробуду» Олег Токарев звернувся до української влади.

Голова Наглядової ради «Київметробуду» Олег Токарев Фото: СтопКор

«Ми хотіли би звернутися до Президента, прем’єр-міністра, Міністра Юстиції, мера Києва та до керівництва правоохоронних органів і загострити увагу на тому, щоб гроші, які зараз знаходяться, які мають ще прийти, щоб їх використали, згідно цільового призначення, на будівництво метро, професійно. Я хочу звернутись до правоохоронних органів, щоб вони зупинили протизаконне розкрадання бюджетних коштів та не допустили схематозників керувати стратегічно важливим об’єктом. Я хочу, щоб влада звернула увагу на те, що за нинішнім керівництвом ПАТ «Київметробуд» стоїть депутат Верховної Ради Ігор Абрамович, а також ексзаступник голови КМДА Давтян Дмитро та російський бізнесмен Кияшко Сергій, які на даний час роблять все можливе для того, щоб не відбулися зміни в керівництві ПАТ «Київметробуд»
, – наголосив він у коментарі «СтопКору».

Токарев також озвучив ще одну проблему, яку необхідно вирішити.

«Якщо ми не отримаємо допомогу від влади у визнанні законності зборів, тобто що вони обрали Гендиректора законно, від реєстраційної системи – ми самі собі почнемо затягувати петлю», – додав він.

Зазначимо, раніше стало відомо, що попередні керівники «загубили» 400 мільйонів гривень з державного бюджету на будівництві метро на Виноградар.

Наразі реакції з боку правоохоронних органів чи влади на ситуацію, що склалась немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини