Голова Нацполіції Києва Крищенко пішов у відставку 

Керівник Національної поліції Києва Андрій Крищенко підтвердив те, що він іде у відставку. Його рапорт про відставку вже задовольнили.

krishenko
Фото: УНН

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Я подав рапорт про відставку. І вчора його задовольнили.

Більше ніж п‘ять з половиною років я пліч-о-пліч провів із поліцейськими Києва. Це був непростий час постійних викликів і кризових ситуацій, інколи трагедій та невдач і часто — успіхів. 

Ми ніколи не ховалися і не відмовчувалися, завжди чесно та відкрито через ЗМІ розповідали про свою роботу людям.

У цьому періоді – тисячі масових акцій, Євробачення та фінал Ліги чемпіонів, розкриття резонансних і серійних злочинів, вдосконалення професійного рівня поліцейських. Ми рухалися вперед, підтримували всі нововведення та самі ініціювали впровадження пілотних проєктів, які згодом поширювалися на всі поліцейські підрозділи.

Завжди вважав і вважатиму: найцінніше, що маю у житті — це люди. Тому я дякую кожному поліцейському окремо та всьому колективу поліції Києва за роботу, підтримку та готовність нести службу, незважаючи на напружений графік і щоденне навантаження”, — написав Крищенко. 

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що 5 серпня Крищенко готується піти у відставку та нібито вже подав відповідну заяву. Пізніше цю інформацію спростували у МВС.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Монастирський повідомив, що голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко продовжує виконувати свої обов'язки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини