Голова комітету з соцполітики Третьякова зізналась, що лобіює приватних страховиків

05.02.2020 12:00

Представники профспілок провели акцію протесту проти ухвалення серії трудових законопроєктів. Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова, якій активісти закидають некомпетентність, не заперечує, що лобіює інтереси приватних структур у питаннях соцстрахування.

«Чи лобіюю я систему страхування? Так. Але систему страхування і державну, і систему обов'язкового страхування, і приватного страхування, залучення приватних страховиків як інструментів, що використовуються як механізм соціальної політики України», – стверджує слуга народу.

У громади такі побоювання виникли не безпідставно. Адже за свою кар'єру Галина Третьякова присвятила чимало часу приватним страховим компаніям. Отже, існує певний ризик, що на цей ринок зайдуть «свої» люди.

Тож мітингувальники побоюються: що буде з тими, хто намагається завадити внесенню змін до законопроєктів?

Активісти згадують: коли профспілки разом з політичними партіями та окремими народними депутатами змогли добитися того, що очолюваний Третьяковою комітет не зміг внести на голосування Верховної ради законопроєкти 2708 й 2681, то пані Галина, щоб помститись профспілковим діячам, вирішила винести для обговорення на 19-те лютого питання реформування профспілок.

Третьякова запропонувала скасувати транспортні пільги для ветеранів ЧАЕС

Ця всеукраїнська акція стала останнім попередженням для влади. І якщо уряд продовжить просувати скандальні законопроєкти, люди обіцяють вийти на безстроковий протест.

Тож як розвиватиметься ситуація надалі – ми обов’язково повідомимо у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини