Голосування під час пандемії: Степанов нагадав про дедлайн для людей, які на самоізоляції

22.10.2020 10:52

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов нагадав, що у п'ятницю 23 вересня у людей, які перебувають на самоізоляції, є остання можливість, щоб подати заяву про голосування на місцевих виборах вдома.

Фото: EPA/TATYANA ZENKOVICH

Про це пише Українська правда.

 "У нас є виборці, які підлягають самоізоляції, - це люди, які або хворіють амбулаторно, або є контактними - обов'язково до 20-ї години п'ятниці, тобто до завтрашнього дня, ви повинні повідомити виборчу комісію, що ви перебуваєте на самоізоляції, що хочете проголосувати "на дому", - сказав міністр.

Також він додав, що для цього вам треба, в тому числі, надати медичну довідку, яка це підтверджує. Цю медичну довідку можна взяти у свого сімейного лікаря.

"Коли мене питають, а як же вийти й взяти - є ваші близькі люди, які в змозі взяти цю довідку: просто зідзвонитися зі своїм сімейним лікарем, що прийде така-то людина, забере цю довідку і віднесе її до виборчої комісії, щоб було підтвердження", - закінчив Степанов.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Максим Степанов повідомив, що в Україні може не вистачити медичних працівників для лікування COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини