Голландські науковці винайшли ліки від коронавірусу

15.03.2020 22:18

Нідерландські науковці з Медичного Центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт знайшли антитіло до COVID-19. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко з посиланням на німецьке видання "Ерасмусмегезін".

"Світова прем'єра від Медичного Центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт: вони знайшли антитіло до COVID-19. Наукова публікація групи з десяти вчених готується до оцінки провідним науковим журналом "Nature" - йдеться у статті видання, яку опублікували ввечері 14 березня.

Френк Гросвельд, один з науковців, що відкрили антитіло, зазначив:

"Разом із відділенням дослідження вірусів над нами та відділом вірусології факультету ветеринарної медицини Утрехтського університету ми долучилися до європейського проекту: ZAPI (Zoonosex Anticipation and Preparedness Initiative, - ред.). Його метою було виявлення антитіл проти MERS, SARS та іншого гонконгского коронавірусу (OC-43). Працюючи в цьому проекті, ми знайшли антитіла, які перехресно реагували з цими трьома різними вірусами і не давали ними заразитися Але ці віруси вже вивчені, проте, зараз ми маємо справу з іншим коронавірусом.Коли спалахнув поточний криз - SARS2, ми негайно перевірили, чи реагують антитіла, які реагували на SARS1, й на SARS2. Так ми знайшли антитіло, про яке зараз було повідомлено".

Надалі науковці планують залучити до роботи фармацевтичну компанію. Перш, ніж ці ліки запустять у продаж, антитіло повинно пройти дослідження та перевірки на токсикологічні властивості. Зараз цей процес триває.

"На додаток до розробки, як лікарського засобу, ми також хочемо використовувати антитіло для виробництва експрес-тесту, який кожен може зробити вдома, щоб люди могли легко дізнатися, є у них інфекція чи ні", - розповів  Гросвельд, передає «ДТ»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини