Годунок вважає своє вигнання з міськради провокацією, яка на руку Порошенку

11.07.2019 16:26

Ярослав Годунок не буде подавати до суду на президента Зеленського. Таку заяву він зробив у своєму відеозверненні на сторінці Facebook, проте згодом видалив його, передає ТСН.

«Розбійника» і «чорта» Володимир Зеленський вигнав із засідання Бориспільської міської ради вчора, 10 липня. Конфлікт стався через колишню судимість секретаря Годункова. Той на емоційні вислови президента відреагував повідомленням, що прийде до СБУ сьогодні зранку, аби довести, хто він є насправді. Але замість запланованого візиту раптом змінив думку:

«Я не хочу розхитувати ситуацію в країні, коли сьогодні ворожі канали та ЗМІ, які належать російським силам або колишньому президенту Порошенку, намагаються використовувати ситуацію як провокацію, і продемонструвати у поганому світлі нашого президента».

Годунков також підкреслив, що голосував за чинного президента, а також - що їхній конфлікт лише невелике непорозуміння, що згодом минеться.

Однак, Через деякий час Годунков видалив це відеозвернення зі своєї сторінки і поки що не дав жодного коментаря про свою позицію щодо ситуації.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент України Володимир Зеленський вигнав з приміщення міської ради її секретаря Ярослава Годунка.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини