“Гнати їх”: “старушки-тітушки” Король у старому амплуа

19.04.2019 13:11

"Гнати їх". Так на журналістів ГО "Стоп корупції" відреагували учасники акції протесту, які проводили захід під стінами Мінагрополітики у центрі Києва. 

Серед протестувальників медійники помітили знайомі обличчя, а саме активістів Пархонюка і Король, які перешкоджали будівництву ЖК "Варшавський".

"Знімальна група хотіла поставити кілька запитань щодо відкритого кримінального провадження за фактом побиття нашого журналіста саме цими активістами, але журналісти були позбавлені такої можливості, адже активісти відразу почали вчиняти фізичний опір", – передають журналісти "СтопКору".

Нагадаємо, 17 серпня на журналіста "СтопКору" Антона Клітного напали так звані противники будівництва ЖК "Варшавський" на Виноградарі. Активісти привезли громадську підозру очільниці групи мітингувальників Людмилі Король. Їй інкримінують порушення статей 206 "протидія законній господарській діяльності" та 296 "хуліганство" Кримінального кодексу України.

"Жінки під керівництвом Людмили Король обзивали, проклинали та застосовували фізичну силу до громадських активістів. На нашого колегу налетіла група жінок і чоловіків, накинулись на нього з кулаками, вчепились в шию, почали душити, на тілі залишились глибокі подряпини. У результаті активіст отримав струс мозку. Також у ході нападу так звані мітингувальники розбили мобільний телефон. Очільниця зловмисників Людмила Король кидалась не лише на активістів, а й на простих перехожих.

Після того, як нападники завдали травм і на місце викликали поліцію та швидку, не пропускали правоохоронців і медиків", – розповіли активісти «СтопКору».

За даними журналістів проекту, Людмила Король – послідовниця засновника "Посольства Божого" Сандея Аделаджі. Поки пастора обвинувачують у розпусті та гаремі з парафіянок, Король захищає інтереси противників будівництва ЖК "Варшавський" у Пущі-Водиці. У новобудові обіцяють житло для працівників місцевого агрокомбінату. Жінка виступає проти будівництва і разом зі своїми однодумцями блокує роботи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X