Глава Нафтогазу Коболєв інфікувався COVID-19

02.10.2020 18:23

Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв захворів на коронавірус. На час самоізоляції виконуватиме обов’язки глави Нафтогазу перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

Kobolev
Фото: пресслужба Нафтогазу

Про це він сам повідомив в Facebook в п'ятницю, 2 жовтня, передає "Парламент.ua".

"Черговий COVID-антирекорд в Україні і я, на жаль, частина цієї статистики. Як говорили епідеміологи, колективний імунітет сформується, коли 70% суспільства перенесуть хворобу. Тому ми були готові до цієї реальності - і як компанія, і я особисто", - написав він.

Кобелєв зазначив, що почуваюся добре, а також сподівається, що нюх не втратить, ні реальний, ні бізнесовий. Всі наради, зустрічі та інтерв’ю переносить в онлайн. До цього йому не звикати – менеджмент і співробітники Нафтогазу переважно на дистанційній роботі з березня, і про плюси такого формату він вже неодноразово розказував.

За словами Коболєва, на час самоізоляції виконуватиме обов’язки глави Нафтогазу перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

Його діагноз підтвердився після відрядження.

"З деталей: вчора прилетів з відрядження, здав тест, до результату ніде не з’являвся. Позитивний результат отримав годину тому, попередив всіх, з ким контактував", - написав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з понеділка Дніпро переводять до «помаранчевої» зони.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини