Глава МЗС України обговорив з сенатором США потребу зупинити “Північний потік-2”

27.05.2021 21:25

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів розмову з сенаторкою Конгресу США Джоні Ернст, в ході якої сторони, серед іншого, обговорили потребу зупинити будівництво газопроводу "Північний потік-2". Про це очільник МЗС України повідомив у Twitter, передає "Рубрика".

Kuleba
Фото: МЗС України

"У розмові з сенаторкою Конгресу США Джоні Ернст підтвердили важливість стратегічного партнерства України та США, обговорили шляхи подальшого зміцнення обороноздатності України, а також загрози "Північного потоку-2" і потребу зупинити цей небезпечний проєкт", – повідомив Кулеба.

Kuleba post
Фото: скріншот

Нагадаємо, 18 травня у ЗМІ з'явилась інформація, що адміністрація президента Сполучених Штатів (США) Джо Байдена має намір відмовитися від санкцій проти керівництва компанії, відповідальної за будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". Зокрема, проти глави компанії Nord Stream 2 AG Матіаса Варніга.

19 травня у Німеччині підтвердили, що США планують відмовитися він санкцій проти глави компанії Маттіаса Варнінга та газопроводу "Північний потік-2".

20 травня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що Байден "тепер трохи наблизився до нас у зв'язку з конфліктом навколо "Північного потоку-2″, щодо якого ми маємо різні погляди".

21 травня Верховна Рада ухвалила постанову про Звернення до Конгресу США щодо активізації зусиль зі зміцнення енергетичної безпеки України та Європи шляхом загального запровадження санкцій щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2".

У заяві зазначається, що мета будівництва газопроводу – обійти територію України, створити механізм тиску на державу та країни всієї Центрально-Східної Європи, підірвати трансатлантичну єдність, розділити Європу та посилити залежність інших країн ЄС від поставок російського газу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, більша частина російських військ продовжує знаходитись поблизу України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини