«Гейзери» на Саксаганського: у КМДА обіцяють відновити дорожнє покриття до 8 листопада

07.11.2019 09:14

Нагадаємо, прорив трубопроводу, внаслідок якого під землю провалились дві автівки, а дорога перетворилась на «громадське джакузі», стався 5 листопада, близько 16:40 на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського.

Фото: Фейсбук

Як повідомляють у КМДА, для уникнення перебоїв у постачанні послуг навколишні будинки було перепідключено на інші магістралі. Наразі усунення пошкоджень триває.

Фото: КМДА

«На місці продовжують працювати аварійно-відновлювальні бригади «Київтеплоенерго». Усунення пошкодження займе кілька днів, оскільки в зоні проведення робіт розташовані суміжні комунікації. Зокрема, теплові мережі у двох місцях перетинають електричні кабелі 110 тисяч вольт і зливова каналізація (колектор), лінії зв’язку, а також контактна лінія тролейбуса. Це суттєво ускладнює роботу фахівців, адже не дає можливості на повну силу використовувати спецтехніку. Працівникам доводиться виконувати багато робіт вручну. Наразі проводиться заміна пошкодженої ділянки трубопроводу. Завершення робіт із відновленням асфальтного покриття планується 8 листопада 2019 року», – зазначив начальник служби моніторингу та аналізу якості надання послуг КП «Київтеплоенерго» Олександр Пелипишин.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини