Геть «Трьох товстунів»: прокуратура та АМКУ нарешті зацікавилися сумнівними тендерами від броварського УОН

09.11.2018 11:00

Юристи проекту «За чесні закупівлі» виявили черговий кричущий факт тендерної корупції: три фірми, які пов'язані між собою, просто монополізували сферу будівельних робіт для закладів Броварського управління освіти. Та у злочинній змові з міською владою мільйонами «викачують» з бюджету наші з вами гроші.

Варто зазначити, що виявлені та доведені факти дерибану бюджетних коштів команда «СтопКору» направила до прокуратури ще в серпні цього року. Та від правоохоронців – анічичирк. Тільки після резонансного журналістського розслідування Асі Глуцької ситуація нарешті зрушилася з мертвої точки. І вже маємо перші результати від Київської обласної прокуратури.

А тим часом ситуацію на контролі тримає і Броварський осередок ГО «Стоп корупції»: «Я мав зустріч з керівником територіального відділення антимонопольного комітету, на розгляді там перебувають мої чотири звернення. В листопаді місяці буде прийнято антимонопольним комітетом рішення про відкриття чи про відмову провадження, але я переконаний майже на 99%, на 100%, що провадження будуть відкриті», - розповів голова осередку Роман Сімутін.

Дану інформацію «СтопКору» підтвердили і в антимонопольному комітеті. Тож продовжимо уважно стежити за ходом розслідування цієї справи. Детальніше про це – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини