Герой розслідувань “СтопКору” Гордійчук витрачає на освіту сина півтора мільйона гривень на рік

19.07.2018 12:26

Герой розслідувань «СтопКору», депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук відправив свого сина на навчання до Великої Британії. На освіту витрачає 1,4 мільйона гривень на рік. Про це повідомляють колеги «СтопКору» з «Bigus info».

Всього, згідно з журналістським дослідження, за кордоном навчається близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту.

Найпопулярнішими країнами для здобуття знань виявилися Велика Британія та Сполучені Штати Америки. Також чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах. Повідомляється, що загалом же на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 млн гривень.

Нагадаємо, у ході власного розслідування журналістами «СтопКору» виявили приховані факти з біографії політика, серед них дві судимості – за фінансові махінації та ДТП, а також знайшли інше незадеклароване майно Гордійчука. Бізнесменом вже зацікавились антикорупційні органи, зокрема НАЗК, та взялись за перевірку його статків.

За інформацією з власних джерел, хмельницький депутат дуже полюбляє коштовні автівки. Спостерігачі нарахували більше десятка різних транспортних засобів, якими користується Андрій Гордійчук», – зазначають журналісти «СтопКору».

Коментарі