Геращенко: Статус олігарха буде визначатися опозиційністю до Банкової

Міністр юстиції Денис Малюська у прямому ефірі визнав, що так званий законопроєкт про олігархів спрямований проти п’ятого Президента, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка. Про це у Facebook пише співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко, передає "Depo.ua" з посиланням на пресслужбу політсили.

Bankova
Фото: Kyiv Maps

"Цікавий вчора був ефір у Шустера. Спочатку секретар РНБО Данілов фактично переклав на Німеччину і Францію відповідальність за окупацію Криму і Донбасу. Потім Малюська в прямому ефірі визнав, що так званий закон про олігархів приймається проти однієї людини – Порошенка. Забувши про презумпцію невинуватості, суди і Антимонопольний комітет, вже видав на гора вердикт. Нав’язуючи суспільству думку, що не монополія в енергосекторі, не доїння державного бюджету, а опозиційність до Банкової визначають статус олігарха", – пише Геращенко.

"Міністр юстиції Малюська, замість проводити внятну юридичну експертизу урядових та й президентських законопроєктів на відповідність нормам ЄС, віддаляє українську правову систему від європейської і від здорового глузду", – зауважила Геращенко.

"Рівень правового невігластва випускника юрфаку Криворіжського університету Зеленського країна вже два роки спостерігає щодня. Коли на брифінгу він називає людей вбивцями. Коли зовнішню політику будує на образах, а не партнерстві. Коли перебирає повноваження виконавчої і регіональної влади. Який піп, такий і прихід. Який юрист на Банковій, такі і в його команді", – констатує народна депутатка.

"Очевидно, що обіцянка про один термін – така ж брехня Зеленського, як і всі інші. Очевидно, що він починає зачистку конкурентного середовища. Замість вибудовувати внятну зовнішню політику, реально боротися з корупцією, посилювати армію, Зеленський бореться з опонентами. Популізм і бажання повної влади, повного контролю над медіа, без яких другий термін неможливий – визначають всі ініціативи Зеленського. Як й ініціатива вбухати 7 млрд грн на університет Зеленського, де викладатимуть такі ж безграмотні Малюськи. А тепер ще й референдум про олігархів анонсовано", – пише Ірина Геращенко.

"Краще винесіть на референдум питання, чи готові ми в Україні будувати Білорусь, бо Лукашенко теж колись прийшов на один термін, на гаслах боротьби з корупцією. І вже 27 років бореться з "ворогами", – резюмує співголова фракції "Європейська Солідарність".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Данілов і Ляшко поскандалили в прямому ефірі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини