Геращенко розповів подробиці справи поліцейських у Кагарлику

26.05.2020 10:09

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів подробиці ситуації в Кагарлику, де поліцейські в відділку катували і згвалтували дівчину. Він повідомив, що обох поліцейських було затримано службою внутрішньої безпеки поліції.

"Їх чекає довге тюремне ув’язнення. Стаття — перевищення службових повноважень і тортури, що передбачає до 12 років перебування за гратами", — сказав Геращенко.

Він також розповів, що на 102 зателефонувала потерпіла та розповіла про те, що її затримали, били та гвалтували.

"Негайно була сформована оперативна група, працівниками поліції в Київській області, перевірені ці дані і затримані обоє підозрюваних. Все підтвердилося і ми вчора повідомили про це", — зазначив Геращенко.

Він також закликає не проводити паралелі між подіями в Кагарлику і ситуацією у Врадіївці в 2013 році, коли поліцейські побили та зґвалтували жінку.

"Там це намагалися приховати, а сьогодні ніхто такі речі не приховує, є повна нетерпимість до подібних вчинків. Тому дії поліції були чіткі. На жаль, в сім'ї не без виродків. У поліції працюють близько 130 осіб, і не всі з них відповідають високим моральним вимогам, які закон висуває поліції", — сказав Геращенко в ефірі телеканалу 1+1

Напередодні в Київській області затримали оперуповноваженого і начальника одного із секторів Кагарлицького відділення поліції, підозрюваних у зґвалтуванні жінки.

Слідчі з’ясували, що в ніч на 24 травня оперуповноважений в своєму службовому кабінеті катував і кілька разів згвалтував жінку, яку викликали як свідка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини