Геращенко розгляне питання перекваліфікації справи щодо нападу на журналістів людьми депутата Роя

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко пообіцяв взяти на контроль справу щодо нападу та пограбування знімальної групи проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції» 14 жовтня. Про це він заявив на громадських слуханнях з питань безпеки журналістів в Україні в НСЖУ.

geraschenko
Фото: скріншот

«Я зацікавлюсь цим питанням, візьму у пана Табуленка ваші контакти, ми з вами зв'яжемося завтра, коли в мене вже буде повна інформація про цю історію та на якій вона стадії», – сказав він.

Нагадаємо, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», яка працювала за редакційним завданням в рамках розслідування про порушення під час передвиборчого процесу в області.

Roy
Депутат Дніпропетровської облради Володимир Рой Фото: СтопКор.

Коли журналісти відзняли матеріали та збирались їхати з місця події, до них на Audi Q8 під’їхав Володимир Рой, який заблокував дорогу. Потім йому на допомогу прибули помічники – брат та інший чоловік. Дещо пізніше після дзвінка Роя приїхали так звані «зелені чоловічки», які побили медійників, відібрали техніку та особисті речі. Усе це здійснювалося за чіткими командами Роя.

Roy
Група осіб напала на журналістів на Дніпропетровщині Фото: СтопКор

Місцеві правоохоронці порушили кримінальне провадження за ст. 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Проте юристи проєкту вбачають тут й інший злочин – за ст. 345/1 «Погроза або насильство щодо журналіста».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини