Геращенко озвучив основну версію вибуху в будинку у столиці

26.06.2020 09:17

Основна версія вибуху в багатоповерховому будинку в Дарницькому районі Києва в неділю пов'язана з можливими порушеннями співробітниками "Київгазу" технології обслуговування лічильників, підозри поки нікому не пред'являлися.

Фото: Anton Drobovych

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1 +1 ".

Заступник генерального прокурора Олексій Симоненко нагадав, що органи поліції розслідують кримінальну виробництво в зв'язку з вибухом в багатоповерхівці.

"У ході розслідування основна версія - вибух побутового газу. Перевіряються й інші версії. Призначено ряд складних, комплексних експертиз, за результатами висновків експертів буде остаточна відповідь на це питання", - сказав заступник генпрокурора.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко підтвердив, що поки немає пред'явлених підозр ні одній особі, але основна версія, за якою працює прокуратура разом з поліцією - перевірка дотримання технології звірки лічильників співробітниками компанії "Київгаз".

"Дійсно, за тиждень до цього страшного вибуху, який привів до п'яти жертвам... були звірки лічильників. Лічильники знімалися, замінялися на спеціальні трубочки, байпаси, і дійсно були повідомлення від мешканців і свідків, що був запах газу", - підкреслив заступник міністра.

Геращенко також додав, що основна версія вибуху в багатоповерхівці - перевірка саме цих дій. І якщо буде достатньо підстав вважати, що це неправомірні, непрофесійні дії співробітників компанії "Київгаз", то можуть бути позови до суду за компенсацією.

Нагадаємо, вночі з 22 на 23 червня рятувальники ДСНС виявили п'ятого загиблого в результаті вибуху житлового будинку на Позняках в Києві.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини