Георгіївські стрічки та ностальгія за СРСР: у школах Запоріжжя працюють десятки педагогів, що симпатизують країні-агресору

05.11.2019 09:44

Запорізькі медійники провели дослідження сторінок директорів та вчителів шкіл міста у соціальних мережах, інформує місцеве видання Акцент. Як виявилось, серед педагогів Запоріжжя чимало палких прихильників «Руського миру».

Журналісти заходили на сайт випадкової міської школи, гортали список вчителів і адміністрації, а потім шукали їх сторінки в російській соцмережі «Однокласники». Таким чином було перевірено близько двох десятків з понад сотні навчальних закладів Запоріжжя.

Як показало спостереження, трохи більше третини запорізьких вчителів мають сторінки в «Однокласниках», приблизно у кожного другого з них – георгіївські стрічки на стінах, картинки про те, наскільки добре жилося в СРСР, і примітивні карикатури на українських політиків.

Крім того, сторінки переповнені контентом на зразок «з'явився клас і Микола Чудотворець буде тебе молитися», «щоб вилікуватися від раку, треба пити сливовий сік» та іншої відвертої нісенітниці.

«Висновок виходить сумний – багато запорізьких вчителів, які викладають історію і літературу, вчать наших дітей в молодших класах і проводять з ними довгі години і навіть роки, не вміють фільтрувати інформацію на найбільш примітивному рівні, а іноді – симпатизують агресору», - резюмують автори дослідження.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини