Генпрокурорка відсторонила Вовка і суддів ОАСК

15.08.2020 13:08

Генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення з посад голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та його колег.

Venediktova
Фото: Уніан

Як повідомив сам Вовк у Facebook, загалом відсторонили від посади сім суддів Окружного адміністративного суду Києва. Наступного тижня суддя Вовк та інші служителі Феміди мають з'явитися у НАБУ для допиту. Ще раніше суддів оголосили у розшук.

Павло Вовк заявив, що це дуже хороша новина. Мовляв, судді ОАСК найбільше зацікавлені в тому, щоб детективи НАБУ мали можливість довести «абсурдність своїх звинувачень».

"Ми більш ніж будь-хто інший зацікавлені в тому, щоб НАБУ отримало можливість довести всі їхні абсурдні звинувачення. Щоб вони не розповідали ЗМІ про те, що їм хтось заважає і що нас хтось «покриває». У НАБУ дуже хотіли, щоб прокурор підписала подання – прокурор підписала. Це насправді ніяк не вплине на розслідування", – заявив Вовк, передає "UA.NEWS".

Він переконаний, що це рішення жодним чином не вплине на розслідування, а детективи НАБУ бодай «перестануть лити бруд на генеральну прокурорку й на президента».

Нагадаємо, 17 липня співробітники НАБУ здійснили обшуки в Окружному адмінсуді і оголосили підозру голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову, п'яти суддям та голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. За версією слідства, Вовк та підконтрольні йому судді ухвалювали замовні рішення в своїх інтересах і в інтересах політичних еліт і бізнес-кіл.

До речі, ще в минулому році в тодішній Генпрокуратурі заявили, що діяльність ОАСК є загрозою національній безпеці, адже керівництво суду втручалось у роботу органів державної влади та Конституційного суду. Тоді ж Павлу Вовку було вручено підозру щодо втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X