Генпрокурорка Венедиктова прокоментувала провадження НАБУ проти неї

09.05.2020 15:10

Генпрокурорка Венедиктова повідомила, що заявник за чиїм позовом щодо неї було відкрито кримінальне провадження Національним бюро розслідувань є особою, яка фігурує в одному з виробництв Офісу Генпрокурора. Тому вона повідомила НАЗК про потенційний конфлікт інтересів.

Про це повідомила Венедиктова в відеозверненні, розміщеному пресслужбою Офісу генпрокурора України, передає "Lenta.ua".

Венедиктова розповіла про так звану справу про "годинник Венедиктової", яку відкрило Національне антикорупційне бюро.

"Я поважаю правоохоронні органи і у мене немає сумнівів в їх професіоналізмі і чесноти, яку вони повинні проявляти до всіх громадян України. Генеральний прокурор нічим не відрізняється від інших українців. Однак повинна проявляти високий рівень відповідальності. Тому мої дії були і зараз є тільки в рамках закону", - сказала вона.

За словами Венедиктової, заявник у справі - особа, яка фігурує в одному з проваджень Офісу Генпрокурора.

"Саме тому, щоб уникнути маніпуляцій по цьому факту, я повідомила НАЗК про потенційний конфлікт інтересів і постановила про відвід від виконання повноважень керівника органу прокуратури і Генерального прокурора в цьому провадженні", - розповіла Венедиктова.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо Генерального прокурора Ірини Венедиктової за підозрою в недекларуванні майна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X