Генпрокуратури більше не буде: у Зеленського ухвалили несподіване рішення

28.08.2019 10:52

КДКП і Рада прокурорів займаються кадровими питаннями, які раніше були в компетенції Генпрокуратури або регіональних прокуратур. 

Партія "Слуга народу" планує реформувати Генеральну прокуратуру в Офіс Генпрокурора. Про це стало відомо LB.ua з власних джерел.

Зі свого боку регіональні осередки прокуратури будуть перейменовані в офіси регіональних прокурорів, а місцеві – в окружні прокуратури.

За словами співрозмовників в Офісі президента, це спричинить "чистку" всіх кадрів. Водночас в рамках реформи прокуратури планується ліквідація органів прокурорського самоврядування – Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і Ради прокурорів, які були створені за вимогами міжнародних експертів.

КДКП і Рада прокурорів займаються кадровими питаннями, якими раніше займалися керівники Генпрокуратури або регіональних прокуратур, а також залученням прокурорів до дисциплінарної відповідальності (аж до рекомендації звільнити їх).

Також планується ліквідація військової прокуратури з її нинішніми повноваженнями. А це, за словами джерела LB.ua, разом з ратифікацією Римського статуту, про намір чого вже було заявлено, може спричинити закриття кримінальних справ проти Російської Федерації та породити загрозу кримінального переслідування українських військовослужбовців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X