Генінспекція ГПУ міняє орієнтацію? Прокурори шукали корупцію на будівництві

18.07.2019 21:26

Вони створені шукати корупцію у лавах прокуратури, але сьогодні їх занесло на будівництво у центрі Києва. Ідеться про співробітників Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України. Якщо ви не знаєте, це спеціально створений структурний підрозділ ГПУ, основним завданням якого є боротьба з корупцією та іншими злочинами в лавах органів прокуратури. Але сьогодні працівники Генінспекції змінили спрямування.

Співробітники Генеральної інспекції ГПУ прибули на будівництво в центрі столиці
Прокурори цілий день проводили так званий «огляд» будівництва житлового комплексу «Едельдорф»
Будівництво ЖК
Основним завданням цього структурного підрозділу ГПУ є боротьба з корупцією

«Прокурори третього відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генінспекції, Артем Рудько та Святослав Стародуб, на чолі з заступником начальника вказаного відділу Андрієм Греком цілий день проводили так званий «огляд» будівництва житлового комплексу «Едельдорф», що по вулиці Старонаводницькій, 42-44. Проводили надзвичайно ініціативно, чим по суті повністю паралізували роботу будівництва. Цілий день прокурори Генінспекції ГПУ з рулеткою щось вимірювали, щось оглядали, а в кінці – заступник начальника третього відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції Андрій Грек, без жодних дозволів, повністю ігноруючи вимоги техніки безпеки, виліз на висоту 45 метрів баштового крану, опечатав та вилучив його», – розповідають очевидці події.

«Звідси запитання: «Чим взагалі займається Генеральна інспекція та Генеральна прокуратура України?» та «Яку корупцію в лавах прокурорів останні шукають на будівництві та баштових кранах?». «Відповідь на питання очевидна, неприкритий тиск на бізнес з метою власної наживи!», – додають свідки події.

Читайте також: «Ми повернемось», – після двотижневої акції під ДФС в Дніпрі активісти оголосили перерву».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини