“Геніальному винахіднику невидимого теплового котла”, – у Дніпрі встановили меморіал корупціонеру Мішалову (фото)

11.10.2019 11:37

Будували-будували і так не збудували! У Дніпрі біля міської ради активісти ГО “Стоп корупції” урочисто відкрили пам'ятник на честь місцевого корупціонера В'ячеслава Мішалова та занесли до нього квіти.

Меморіал встановили біля міської ради Дніпра

“У цій будівлі у 2016-2017 рр. працював геніальний винахідник корупційно-нагрівальних технологій В'ячеслав Мішалов, який сконструював перший у світі невидимий тепловий котел, який зігріває обіцянками політиків”,– написано на встановленому меморіалі.

"Ми хочемо нагадати про нахабне пограбування міського бюджету", - активісти

“Сьогодні ми хочемо нагадати про нахабне пограбування міського бюджету та дати підказку вартовим порядку. Ім’я винахідника унікальних нагрівально-корупційних технологій добре відоме мешканцям Дніпра. Йдеться про екссекретаря міської ради В’ячеслава Мішалова! Саме цей талановитий конструктор курував Департамент іноваційного розвитку Дніпра, якому і було підпорядковане комунальне підприємство “Комунжилсервіс”, що інвестувало мільйони з бюджету фірмі "Майстер-буд", яка за збігом обставин належала батьку того самого винахідника Мішалова! Отже родина Мішалових реалізувала це інноваційно-корупційне технологічне диво!", – зазначили активісти.

Як повідомлялось раніше, місто Дніпро останнім часом перетворилось на епіцентр корупційних скандалів. Скандальні забудови, ремонти доріг та сумнівні тендери – і все це під "дахом" одного з депутатів міськради – В’ячеслава Мішалова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини