Генерали піщаних кар’єрів: на Київщині триває розслідування щодо піщаних нелегалів у с. Зазим’я

12.10.2018 15:31

На Київщині триває розслідування щодо піщаних нелегалів у селі Зазим'я. Хто наживається на розкраданні державних надр і про які збитки йдеться? Наразі це питання вивчає обласна прокуратура, яка відкрила кримінальне провадження після того, як "СтопКор" опублікував матеріали про чергову нелегальну точку видобутку піску на офіційному сайті та у мережі Фейсбук.

Як повідомила прес-секретар прокуратури Київської області Віта Блаженко: "Станом на даний час стороною обвинувачення не отримано достатніх доказів для повідомлення підозри особі у вчиненні кримінального правопорушення у вказаному кримінальному провадженні. Наразі досудове розслідування триває"

Як стало відомо "СтопКору", фірма, яка добуває земні надра, з'явилась  у травні цього року та зареєстрована на ім'я Артура Кадирова. Це – батько місцевого прокурора Каміли Кадирової. І вона справді підтвердила, що цей бізнес належить саме йому, хоча й заперечувала свою причетність: "До бізнесу батька ніякого відношення не маю, тобто це мій батько рідний, відношення до пісків я ніякого не маю. Це не мої обов'язки, економічний злочин – це не моя професія, це не мій розподіл. Цим займаються інші прокурори. Я з ним навіть не проживаю, приблизно близько 18 років"

Щойно цей матеріал вийшов в ефір, пан Кадиров влаштував справжню атаку на сторінку "СтопКору". Та от підтвердити свої слова на камеру пан Кадиров категорично відмовився, а в кінці переписки взагалі заблокував журналістку. Та коли знімальна група "СтопКору" запропонувала зустрітися для інтерв'ю, аби  пан Кадиров надав докази, що бізнес його цілком законний – той навідріз відмовився. Тож команда "Стоп Корупції" вирішила сама організувати зустріч.

Дивіться про це у відео: 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини