Гендиректору заводу «Радар» повідомлено про підозру за знищення державного майна

19.11.2020 11:34

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 слідчими Печерського управління поліції Києва повідомлено про підозру генеральному директору ПАТ «Київський завод «Радар» у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що внаслідок неналежного виконання гендиректором своїх службових обов’язків щодо збереження та ефективного використання державного майна, під час проведення будівельних робіт з реконструкції майнового комплексу забудовником повністю знищено 9 будівель, які перебувають на балансі ПАТ «Київський завод «Радар». Внаслідок вказаних дій державним інтересам завдано понад 3,6 млн грн збитків.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються обставини правопорушення та особи, які також можуть бути до нього причетними.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X