Гарматне м’ясо: як фатальна закупка ЗСУ турецьких радіостанцій може призвести до поразки у війні

03.07.2019 17:29

"Якщо ваш ворог у війні має ненадійний зв'язок – можете запастись кулями, бо для вас він перетвориться на мішень", – вважає журналіст "СтопКору"Артем Лагутенко.

Численні обстріли український бойових позицій – коли бійців АТО бомбили прямою наводкою, можуть бути наслідками розсекречених технологій роботи радіостанцій, закуплених ЗСУ у турецької фірми "Асельсан".

Як виявилось, ця фірма тісно пов'язана з РФ, ба більше – йдеться про обмін технологіями.

Тобто ЗСУ закупили військове обладнання, про яке країна-агресор може знати все – від інструкції з використання до найдрібніших запчастин. Відстежуючи радіозв'язок, бойовики можуть точно та прицільно завдавати вирішальних ударів по українських бійцях.

На війні якісний та надійний зв'язок – це запорука ефективно виконаного завдання. А також це запорука безпеки життя військових. Але солдати жорстоко перетворюються на "гарматне м'ясо", оскільки країна-агресор має прямий доступ до систем радіозв'язку і може відстежувати кожен крок української сторони. Ми досліджували цю тему понад рік, провели масштабне розслідування і знайшли винних. Не пропустіть.

Читайте також: "У ЗСУ відмовились співпрацювати з провідним ізраїльським виробником радіостанцій на користь компанії-партнера РФ (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини