Галантерника до відповіді: в Одесі вимагали покарання для “сірого” кардинала міста через рейдерство та напади на активістів

14.11.2018 19:27

Розслідувати випадки рейдерства та серію нападів на громадських активістів, з боку Володимира Галантерника, якого називають хазяїном Одеси, закликали під прокуратурою області. Головного прокурора регіону вимагають відправити у відставку за бездіяльність у цих справах. Позаочі у місті прокурора Олега Жученка називають «дахом» Галантерника. 

Ідеться про тіньові схеми заволодіння міською землею, захоплення пам’яток архітектури, «кришування» сепаратизму та напади на місцевих активістів. Усе це пов'язують з іменем Галантерника, якому належать у південній Пальмірі цілі вулиці. Про це йшлося у розслідуванні журналістки «СтопКору» Наталії Мальцевої. Під правоохоронним відомством активісти «Стоп корупції» розгорнули громадську приймальню, спілкувалися з одеситами та повідомляли про всі чорні плями з біографії одіозного земляка.

Зазначимо, що громадські активісти Одеси уже збирались під Одеською обласною прокуратурою і вимагали справедливості, адже замовників нападів на їхніх однодумців правоохоронці начебто навіть не шукали. Громадська акція проходила під гаслом: «Одеса смердить від корупції!». Журналістка «СтопКору» Наталія Мальцева у рамках сюжету поспілкувалася з одеськими активістами.

Вони збиралися під будівлею прокуратури та заявляли про те, що наразі в Одесі жоден громадський діяч не може бути спокійним за своє життя.

«Здійснюється величезна кількість нападів на активістів, кримінальна зв’язка із прокуратурою області, «кришування» тих чи інших корупційних схем є конкретним покровительством сепаратизму», – наголосив місцевий активіст Олексій Сидоренко в інтерв'ю «СтопКору».

Йдеться про збройний напад на голову міської організації Народного Руху України та одеського журналіста й активіста Олега Михайлика у вересні цього року.

На думку проукраїнських громадських діячів Одеси, за нападами на активістів, зокрема, Михайлика може стояти не лише Володимир Галантерник. Підозрюють очільника Нацполіції в області Дмитра Головіна та обласного прокурора Олега Жученка.

Додамо, що журналісти «СтопКору» провели та показали в ефірі «5 каналу» ґрунтовне розслідування щодо діяльності Галантерника.

Ім’я Володимира Галантерника в Одесі відоме всім. Йому належать основні символи південної Пальміри – наприклад, ринок Привоз та курортна Аркадія. З ним та Геннадієм Трухановим пов'язують незаконні будівництва, захоплення історичних будівель та розкрадання землі в прибережній смузі. Ба більше, земля захоплюється цілими вулицями – наприклад, вулиця Генуезька, що веде прямісінько до Аркадії!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини