ФСБ Росії фінансує кампанію Зеленського? – Розслідування “Миротворця”

08.04.2019 08:53

Спецслужби РФ беруть участь у фінансуванні кампанії Зеленського. Про це повідомляє сайт "Миротворець".

На ресурсі виклали документ, у якому ідеться, що бойовик незаконних збройних формувань на Донбасі Дмитро Хавченко передавав гроші для фінансування виборчої кампанії засновника студії "Квартал 95", кандидата в президенти Володимира Зеленського за вказівкою Андрія Пінчука, який, за інформацією сайту "Миротворець", служить у ФСБ Росії.

Про викриті факти представники "Миротворця" повідомили у зверненні до секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова, голови Служби безпеки України Василя Грицака та голови парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського. Документ опублікували на ресурсі напередодні 7 квітня.

"У процесі моніторингу каналів зв'язку представників російських спецслужб і терористичних організацій 25 лютого 2019 року центром "Миротворець" отримані відомості про те, що спецслужби російського агресора і створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні передвиборчої кампанії Володимира Зеленського", – йдеться в заяві. Пише видання "Гордон".

У "Миротворці" також стверджують, що 25 лютого "офіцер російських спецслужб Андрій Пінчук, який, за даними проекту, перебуває на службі в ФСБ Росії, після погодження з поки що невідомими особами дав безпосередню вказівку фактичному власнику криптобіржі WEX і бойовику незаконних збройних формувань Дмитру Хавченку періодично виводити значні суми з метою подальшої їх передачі по наявних каналах для фінансування кампанії Зеленського".

"Миротворець" закликав РНБО, СБУ і Верховну Раду "прийняти невідкладні рішення" у зв'язку з опублікованою інформацією.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини