ФСБ робить кримчанам пропозиції, від яких неможливо відмовитись – подробиці

21.10.2019 14:32

Російська служба безпеки примусово робить з жителів окупованого Криму шпигунів та агентів.

У разі відмови постачати потрібну інформацію залякують та переслідують громадян. Таку заяву зробила СБУ на своєму сайті.

Пропозиції насамперед надходять працівникам сфери надання інтернет-послуг. Від них вимагають на конфіденційній основі незаконно збирати персональні дані, повідомляти про зміст контенту у соціальних мережах та іншу приватну інформацію користувачів. Дані потім використовуються російськими спецслужбами для переслідування нелояльних до окупаційної влади та політики РФ місцевих жителів.

При цьому форми та методи діяльності ФСБ РФ стосовно мешканців півострова ідентичні тим, які застосовуються до наших краян при відвідуванні ними тимчасово окупованих територій України та РФ. Це шантаж, погрози, залякування, фізичний і психологічний тиск, штучне створення компрометуючих ситуацій.

Контррозвідка також встановила, що у цій протиправній діяльності активно задіяний представник ФСБ РФ – колишній офіцер Головного Управління Служби безпеки України в АР Крим Карелін Дмитро Володимирович, який у 2014 році зрадив присязі та перейшов на бік ворога.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини