Франківщину атакують вовки, є жертви

03.12.2020 15:57

У курортному селищі міського типу Ворохта Івано-Франкіської області вовки небезпечно наближаються до осель людей та атакують домашніх тварин. Про це йдеться в сюжеті "ТСН", передає "ZIK".

Vovk
Фото: radiotrek.rv.ua

"Потенційно загроза є. Адже ми говоримо про хижих тварин, і не дай Боже об'єктом полювання цих звірів може стати людина", - заявив сільський голова Ворохти Олег Дзем'юк.

Наразі місцева рада вирішує, чи слід відстрілювати вовків.

"Але тут є все-таки проблема в тому, що велика частина Ворохти - це ж Карпатський національний парк, де будь-яке полювання заборонено. Ну а вовк кордонів не знає. Наш парк буде звертатися до міністерства екології для видачі дозволу на відстріл", - розповів головний лісничий Ворохтянського держлісгоспу Микола Ванджурак.

Місцеві лісники зазначали, що останнім часом вовків стало у рази більше. Однією з можливих причин є міграція з Румунії. А до людей вони виходять через голод.

Люди говорять, що вони приходять затемна й нападають на домашніх тварин, зазвичай на собак. Їх жертвами вже встигли стати з десяток тварин. Тому просять односельчан бути пильними за дітьми.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Покровську оперативники припинили діяльність наркоторгівця.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини