Фото Олени Зеленської без настрою поряд з президентом України: відбувається щось дивне

27.05.2019 11:15

Новообраний лідер України Володимир Зеленський відвідав захід з дружиною Оленою, для якої це був перший вихід на публіку в офіційному статусі першої леді.

Президент Володимир Зеленський вперше взяв участь у публічному заході в компанії нової першої леді України, передає "Діалог".

Повідомляється, що в суботу, 25 травня, лідер України з дружиною взяв участь у відкритті XI спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації. Підкреслюється, що Зеленський надає підтримку Міжнародної антинаркотичної асоціації та її підопічним вже кілька років.

"Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава повинна звертати увагу на це питання. Всі, а перш за все – політики, повинні підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, повинні показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання в цілому ", – зазначив Зеленський.

На думку президента, для розв'язання проблеми наркотичної та алкогольної залежностей держава на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, які займаються залежними людьми. Згідно з опублікованими фото, дружина президента Олена не залишилася задоволена участю в заході.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини