Фірташу “світить” 80-річний термін в американській в’язниці

27.06.2019 16:36

Дмитро Фірташ опинився у дещо скрутному становищі. За українського олігарха взявся американський суд. 

Новину передає "Преса України".

Вчора, 26 червня, стало відомо, що український олігарх Дмитро Фірташ може бути позбавлений волі терміном на понад вісімдесят років з конфіскацією майна. Така доля чекає його у разі екстрадиції до США.

Відповідну інформацію надав американський юрист, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP Джин Берд.

"Фірташа звинувачують у відмиванні грошей, в порушенні так званого "закону Ріко" – про організації, що діють під впливом рекету і корупції, а також в спробі порушити закон про корупцію за кордоном. З технічного боку, це понад 80 років ув'язнення – це просто ґрунтуючись на розрахунках. Плюс, прокурор просить про конфіскацію всіх його активів", – зазначив Берд.

За його словами, Фірташ може очікувати на зміну обвинувачень. Однак для цього олігарху треба погодитись на співпрацю.

"Фірташ добре знайомий з різними фінансовими угодами, в які залучені топ-політики різних країн, зокрема України та Росії. Тому, можливо, він має інформацію, яка може зацікавити Сполучені Штати. Для нього завжди є можливість співпрацювати й укласти угоду про визнання провини, – де він надасть цю інформацію в обмін на зміну звинувачень", – додав він.

Нагадаємо, Фірташа звинувачують у змові з метою підкупу чиновників в Індії для видобутку титану для реактивних двигунів. Американський суд стверджує, що Фірташ хотів співпрацювати з американським виробником авіалайнерів "Boeing".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини