Фірма вінницького депутата залишила без житла 300 сімей (відео)

03.02.2020 10:12

Довгобуди, ошукані інвестори та покинуті напризволяще люди – у Вінниці наближена до депутата фірма провернула масштабну будівельну аферу. Як будучи місцевим можновладцем, можна кинути кількасот сімей та не зазнати жодної відповідальності? Розслідував Кирил Вольний.

До редакції «СтопКору» звернулись ошукані вкладники, які вже три роки чекають на свої квартири. Йдеться про будівництво ЖК «Європейський квартал» у Вінниці. Тож знімальна група навідалась у Вінницю, щоб розібратись у цій заплутаній історії.

Нагадаємо, будівництво житлового комплексу стартувало ще у 2014 році. Починалося все непогано: за 4 роки побудували дві багатоповерхівки, які вже здали в експлуатацію. Проблеми почалися з будівництвом третього будинку, житло в якому люди чекають й досі.

«Мене звати Олена, ми у 2017 році тут з чоловіком купили квартиру, при чому взяли іпотечний кредит на 20 років. Нам пообіцяли, що у 2018 році, в березні буде здача будинку, сьогодні вже 2020-й рік, кредит ми платимо щомісяця, а житла немає», – розповідає інвесторка ЖК.

Інвесторка вклала в придбання квартири останні гроші, але житла досі так і не отримала

Більшість інвесторів усі наявні гроші вклали в купівлю житла.

В результаті – ані грошей, ані квадратних метрів. 300 сімей і досі не знають, до кого звертатись та де шукати правди. Все, що залишилось в інвесторів – документи й договори.

Як свідчать документи, у 2015 році було укладено 4-х сторонню угоду з вінницькою міською радою, фірмою «Неал», «БМУ-2», а також компанією «Рендінвест», які взяли на себе зобов'язання побудувати житловий масив на земельній ділянці.

Цікаво, що саме остання фірма, яка не виконала свої обіцянки та загальмувала будівництво, де-юре належить такому собі Олександру Сугаку – особистому водієві місцевого депутата Олександра Дана.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини