Фірма сестри нардепа Тищенка виграла тендерів на мільйони гривень – журналіст

04.08.2020 16:50

Народний депутат України Микола Тищенко є одним з авторів законопроєкту “Про водний транспорт”, завдяки якому “піщана мафія” може не отримувати дозволи на проведення робіт на землях водного фонду, а пісок, вилучений в результаті таких робіт, не буде вважатися корисною копалиною.

Про це йдеться у новому розслідуванні журналіста “СтопКору” Дениса Гойка про розкрадання українських надр скандальною компанією ПАТ “Мостобуд”.

“Цікаво, що у статті 15 цього закону зазначається, що шляхові роботи, які здійснюються підприємством на внутрішніх водних шляхах, не належать до спеціального водокористування і не потребують отримання дозволів на проведення робіт на землях водного фонду. Ґрунт, вилучений в результаті таких робіт, не вважається корисною копалиною”, – повідомляє журналіст у розслідуванні.

Фото: пресслужба Слуга народу/Facebook

За його словами, таким чином, законопроєкт Тищенка легалізує незаконне видобування піску. А це вже на руку Денису Комарницькому, якого ЗМІ називають новим “сірим кардиналом Києва”. Адже у так званих "понятійках" Комарницького фігурує будівельна фірма сестри нардепа Тищенка Юлії. Лише цього року вона виграла тендерів на мільйони гривень. Але сам Микола відхрещується від зв'язків з Комарницьким.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у промисловій зоні на Видубичах компанія “Мостобуд” вже упродовж тривалого часу незаконно видобуває пісок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини