Фільми замість новин: журналісти “Руставі 2” відмовилися працювати в ефірі каналу

Сьогодні в ефірі грузинського телеканалу "Руставі 2" транслюються фільми та серіали замість новинних програм через те, що їх нікому вести – журналісти оголосили бойкот. 

Новину передає грузинська служба "Радіо свобода".

Журналісти відмовилися працювати в ефірі та на зйомках, новинна стрічка сайту телеканалу не оновлювалася з ночі. За інформацією "Радіо свобода", роботу бойкотують через звільнення провідних журналістів "Руставі 2", зокрема Георгія Габунії, голови інформаційної служби Нодара Меладзе, продюсера Георгія Лаперашвілі та ведучих деяких авторських програм. Ведучі вечірньої програми "Кур'єр" звільнилися за власним бажанням, про що зробили заяву у прямому ефірі. Журналісти інформблоку вважають, що нове керівництво може втручатися та впливати на редакційну політику.

"Те, що сталося, не було неочікуваним, але все ж неприємно", – сказав новий власник "Руставі 2" Кібар Халваши.

Нагадаємо, 7 липня в ефірі авторської програми "P. S." Георгій Габунія звернувся російською до президента РФ Путіна із нецензурною лайкою.

Пізніше канал змінив власника. Гендиректор телекомпанії причиною звільнення журналістів називає конфлікт інтересів та підкреслює, що зміни складу інформаційної служби продовжаться – іще частина співробітників буде звільнена після повернення з відпусток.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини