Фігуранти корупційних скандалів Дніпра будуть покарані – активісти зробили гучну заяву (фото)

11.11.2019 11:46

Гучні журналістські розслідування, креативні акції протесту, відкриті громадські приймальні, допомога мешканцям регіону, інформаційне висвітлення резонансних подій, звернення до правоохоронних органів та перші позитивні результати боротьби з корупцією в інтересах мешканців Дніпра – такі результати роботи ГО "Стоп корупції" в регіоні за 2 місяці.

Спікери розповіли про результати роботи у напрямку боротьби з корупцією на Дніпропетровщині Фото: "СтопКор"

Громадські активісти, журналісти та експерти з Києва, Дніпра та Дніпропетровської області – учасники пресконференції – розповіли про перші результати роботи у напрямку боротьби з корупцією на Дніпропетровщині.

За ініціативи ще молодого Дніпропетровського обласного підрозділу ГО "Стоп корупції" було започатковано рух "Дніпро без корупції", який згуртував кілька відомих громадських організацій та об’єднань Дніпропетровщини задля спільної  боротьби з корупцією в регіоні.

"На нашу пропозицію відгукнулись колеги – громадські активісти з кількох міст області. Разом ми підписали Меморандум про співпрацю. Запрошуємо й інші громадські організації об’єднувати зусилля для подолання корупції в Дніпрі та області!", – заявив голова Дніпропетровського обласного осередку ГО "Стоп корупції" Артем Мірошниченко.

Раніше в Дніпрі була створена коаліція з 4-х громадських організацій. Фото: "СтопКор"

Також він розповів про започаткування щотижневої громадської приймальні у центрі Дніпра, куди можуть звернутись з фактами корупції усі охочі.

"Дніпро – дуже важливий напрямок роботи нашої організації, – заявив Володимир Циганов, правозахисник з Києва. – до нас на гарячу лінію надходило багато повідомлень про корупцію саме у цьому регіоні".

В рамках пресконференції також було анонсовано створення відокремленого осередку ГО "Стоп корупції" у місті Кривий Ріг.

ГО "Стоп корупції" у рамках спільного проєкту з Інформагентством "Стоп корупції ТБ" провела цілу низку журналістських та громадських розслідувань корупційних схем та оприлюднила причетність чинних та колишніх посадових осіб Дніпропетровщини до розкрадання бюджету.

"Ми вже розповіли про схеми заробітку на опаленні шкіл і садочків, а також на підключенні навчальних закладів до мережі Інтернет, – розповів журналіст Кирил Вольний (Київ). – І вже маємо гучний резонанс і зворотний зв'язок: до нас звертаються мешканці Дніпра з новими фактами. А отже, нам буде про що повідомити у найближчих випусках програми розслідувань "Стоп корупції".

За матеріалами розслідувань юристи подали звернення до правоохоронних органів.

"Ми вже можемо говорити про перші результати нашої юридичної роботи в інтересах мешканців Дніпра: перші рішення з розірвання корупційних схем вже ухвалені!" – зазначив юрист ГО "Стоп корупції" Юрій Прокопчук.

Учасники пресконференції анонсували нові напрямки роботи організації та обговорили актуальні теми регіону, обмінялися думками щодо перспектив розвитку осередку ГО "Стоп корупції" та залучення до спільної боротьби мешканців Дніпра й області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини