Фігуранта резонансної корупційної справи на Миколаївщині досі не відсторонили від посади

06.06.2016 10:13

Голова Єланецької РДА не поспішає відсторонювати свого заступника від посади.

В п'ятницю ввечері, 3 червня, Миколаїв сколихнув величезний корупційний скандал - на хабарі в 90 тис. долларів погоріли заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук, заступник голови Єланецької РДА Олег Зайзбург, помічник голови облради Геннадій Левченко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Інформацію про затримання Романчука спростовувало СБУ, але Генеральний прокурор України Юрій Луценко особисто підтвердив цей факт.

Вже через декілька годин підсля інциденту голова Миколаївської ОДА відсторонив свого першого заступника від посади. В той же час голова облради Вікторія Москаленко не поспішала цього робити, аргументуючи тим, що не знає, кого з радників точно затримали. Лише наступного дня вона відсторонила свого радника, що "засвітився" у корупційному скандалі.

Питання щодо відсторонення від посади останнього відомого фігуранта справи заступника голови Єланецької РДА Олега Зайзбурга досі залишається відкритим. Нагадаємо, що під час обшуку в його кабінеті виявили 1,5 тисяч доларів.

Голова Єланецької РДА Олена Посашкова досі не знає, що робити з Зайзбургом. Не дивлячись на резонні докази, він і досі не відсторонений від посади. Що саме заважає Посашковій вирішити дане резонансне питання - не відомо.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X