Фігурант «плівок» Гриненко пояснив значення слів «купити ЗМІ веєром» (відео)

28.05.2020 17:46

Президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко запевнив журналістів, що ані він, ані будь-хто в організації не платить ЗМІ за публікації. Про це він заявив під час пресконференції 28 травня, відповідаючи на запитання журналістки «СтопКору», як в асоціації приймають рішення про купівлю публікацій у ЗМІ та що означає «купити ЗМІ веєром» (це було в матеріалах голови «Укравтодору» Кубракова, опублікованих 25 травня).

Фото: скріншот

«Наша діяльність ведеться публічно. Вона полягає в публічних заходах, круглих столах та конференціях щодо дорожньої галузі. Ми ведемо аналітику та всю нашу діяльність висвітлюємо у ЗМІ. Звісно, що ми співпрацюємо з багатьма ЗМІ, вони до нас звертаються за інформацією, як наприклад, зараз проходить конференція. Я впевнений, за результатами сьогоднішнього заходу буде багато статей і ми за це не платимо нічого, тому що все це відбувається природним шляхом. Публікується інформація про нашу діяльність, яка цікава всім учасникам ринку та ЗМІ», — сказав він.

Гриненко також наголосив, що не збирається йти з посади після скандалу, викликаного «плівками».

«Я не бачу причин, чому я маю йти з посади президента асоціації. Я виконую свою функцію, захищаю бізнес, захищаю насамперед членів асоціації, яких у нас 55 компаній. Моя задача — захистити їх, створити сприятливі умови роботи. Якщо це не подобається голові «Укравтодору» або ще комусь, я не вважаю, що маю йти», — сказав він.

Під час конференції Гриненко також сказав, що «плівка змонтована, а запис був зроблений незаконно».

Як повідомляв «СтопКор» раніше, керівник «Укравтодору» Олександр Кубраков оприлюднив на власній сторінці у Facebook записи розмов, на яких людина з голосом, схожим на голос Артема Гриненка, розповідає, що має на меті звільнити Олександра Кубракова та розраховує це зробити за допомогою програми Дениса Бігуса.

«Мне надо, чтобы ушел Кубраков, чтобы мы с моей компанией могли работать», — лунає у записі нібито голос Гриненка.

Серед викладених записів також була теза щодо планів Артема Гриненка (президент Всеукраїнської дорожньої асоціації — ЕП) опублікувати «веєром» замовні статті у «серйозних виданнях», у тому числі — «Цензорі» та «Українській правді», — йдеться у повідомленні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини