Фейковий будинок пані Добровольської: як у Дніпрі у єврейської общини землю віджимають

03.08.2018 12:15

У Дніпрі без жодних правовстановлюючих документів на землю і без дозвільних документів на будівництво брати Каснери починають зводити багатоповерхівки, а згодом через суди встановлюють право власності на частину або навіть на цілий об'єкт будівництва. Ще одним показовим моментом, як працюють одіозні забудовники, є судовий спір між міською радою Дніпра і дружиною одного із братів Каснерів – Добровольською Олесею Олександрівною – за земельну ділянку на вулиці Ливарна, 3а.

Мова йде про землю, яку Дніпровська міська рада видала єврейській общині в постійне користування, але дружина одного з братів Каснерів хоче привласнити ділянку собі і вже декілька років поспіль судиться з міською радою. Дружина Каснера – Добровольська Олеся – стверджує, що на цій землі є будинок, який їй належить, і вона нібито має право на цю землю.

Як зазначає заступник директора департаменту правозабезпечення Дніпровської міської ради Наталя Дика: «Абсурдність ситуації полягає в тому, що саме в даній судовій справі спочатку дана громадянка надала висновок експерта, який встановив, що даний будинок існує, він нормальний, придатний до експлуатації, лише потребує ремонту. Після чого було заявлене досудове клопотання про призначення саме судової експертизи і дослідження… і вже судовий експерт встановив, що будинку не існує!».

Тобто документ, який подає в суди Добровольська Олеся, є фальшивим. І вона не має ніякого права на цю землю. Подробиці цієї резонансної справи дізнавайтесь з сюжету:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини