Фейкові документи і «мертві душі»: екс-засновник СП не гребує нічим, аби захопити гранітний кар’єр і перепродати його країні-агресору

29.08.2018 14:54

Екс-засновник СП «Щорсівський гранітний кар'єр Укоопостачмашу», громадянин Російської Федерації Євген Крівінюк намагається через суд повернути майновий комплекс підприємства, що був пущений «з молотка» банком через мільйонні кредитні борги, аби перепродати його новим власникам з країни-агресора. При цьому в хід іде відверта підтасовка фактів і фальсифікація документів.

Після того, як банк виставив на торги майновий комплекс, інше підприємство, яке займається добуванням будівельного каменю, ТОВ «Щорсівський гранітний комбінат» викупило всі права. Наразі дане товариство є єдиним законним власником рухомого і нерухомого майна, яке знаходиться у селі Білошиці (колишня Щорсівка) та селі Поліське Коростенського району. Цей факт встановлено й Господарським судом Житомирської області, й постановою Рівненського апеляційного господарського суду у вересні та листопаді 2016 року.

Аж тут у гру вступив колишній засновник СП, громадянин РФ і поплічник сепаратистів з «ДНР» Крівінюк Євген Петрович, ініціювавши подання до Господарського суду Житомирської області позову до ТОВ «Щорсівський гранітний комбінат» про припинення права власності, витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання права власності на це майно за СП. Хоча формально засновник підприємства не має права на такі дії, вони знаходяться у виключній компетенції директора підприємства.

Крім того, до травня 2017 року Крівінюк утримував та використовував дві земельні ділянки від імені директора СП «Щорсівський гранітний кар’єр Укооппостачмашу» Володимира Подкоритова, який помер ше у 2014 році, але дані про смерть до Єдиного державного реєстру підприємств не було внесено. Тобто Крівінюк просто підробляв підписи померлого Подкоритова.

І це далеко не єдиний випадок фальсифікації з боку пана Крівінюка: у 2014 році по фейковим документам СП уклало з Державним підприємством «Коростенський лісгосп АПК» договір та незаконно отримало у користування лісову ділянку строком на 30 років. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та розпочато судове слідство.

«СтопКор» продовжує стежити за розвитком ситуації. Детальніше про цю справу: Кар’єрні оборудки: посібник сепаратистів з ДНР намагається захопити гранітний кар’єр та перепродати його країні-агресору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини