Феміда в стилі «гламур»: розкішні ремонти і «золоті» громовідводи чернігівських суддів зацікавили правоохоронців

02.10.2018 10:05

У справі відмивання бюджетних грошей чернігівськими служителями правосуддя наразі триває досудове розслідування за статтею 191 кримінального кодексу України. У рамках цього досудового розслідування проводяться експертизи, а також перевіряються кола інших осіб, які причетні до цієї незаконної діяльності.

Проте, як повідомив Ярослав Молочко, речник управління СБУ в Чернігівській області, підозру конкретним особам поки що не вручено.
До речі, журналісти неспроста звернули увагу на шикарний ремонт у приймальні одіозного керівника теруправління державної судової адміністрації Чернігівської області Михайла Целуйка.

Як виявилося, компанія-боржник «СіверБудІнвест» вже у 2018 році отримала підряди якраз на ремонти судів – загальною сумою у понад мільйон гривень. І це вже після порушення умов договору зі встановлення громовідводів. У самому теруправлінні коментувати дивний метод обрання підрядників відмовились.

Чернігівські громовідводи – не поодинокий випадок. Сумнівні розтрати бюджетних коштів судовими адміністраціями відбуваються повсюди. Наприклад, торік Генпрокуратура порушила кримінальну справу за укладання фіктивних догорів на суму 4,5 мільйонів гривень. А в Чернівцях суд незаконно віддав приміщення приватній структурі.

Але чи будуть судді неупередженими у розгляді справ проти тих, хто надає їм кошти – питання риторичне. Стежте за перебігом подій разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X