Феміда проти Вадатурських: суд встав на бік «СтопКору» у справі «Нібулону»

Неочікувана, але приємна перемога: суд відмовив компанії «Нібулон», численні факти зловживань власниками якої неодноразово ставали об’єктом уваги «СтопКору», в задоволенні позову проти інформаційного агентства «Стоп корупції». Докладніше про це – у матеріалі Христини Кришихи.

Суддя господарського суду Миколаївської області Наталія Семенчук відстояла справедливість та ухвалила рішення про відмову в задоволенні позовних вимог компанії «Нібулон», заявлених до проекту «Стоп корупції» в повному обсязі.

«10 жовтня 2018 року до Господарського суду Миколаївської області надійшла позовна заява про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації від ТОВ «Нібулон». Так одним із відповідачів виступив проект Стоп Корупції. Слід зазначити, що представниками проекту були надані значні за обсягом відзиви та письмові пояснення, де зазначається хибність та помилковість позовних вимог до підприємства», - наголошує Роксолана Арійончик начальник юридичного департаменту ГО «Стоп корупції».

Судова тяганина тривала рік і ось нарешті, 5-го червня 2019 року було прийнято рішення Господарським судом Миколаївської області про відмову усіх позовних вимог до «Стоп Корупції».
Журналіст проекту Христина Кришиха, яка неодноразово у своїх матеріалах викривала факти зловживань компанією та її власниками, перемозі здивована. Бо була впевнена: справу виграють ті, у кого багато грошей і кого називають «сильними світу цього».

«Я була переконана відсотків на 90, що цю справу ми програємо, бо підприємство, яке проти нас позивалося, знаходиться в Миколаєві. Справа слухалася в Господарському суді Миколаївської області. Власники цього підприємства – не останні люди в місті, не останні люди в області, і в Україні взагалі. І у них точно є можливість підключити свої адміністративні ресурси чи зв'язки, для того аби справа була заслухана на їхню користь», - зазначає Христина.

Але як виявилося, в нашій країні ще є справедливі судді і перемога таки лишилась за «СтопКором».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини