Феміда під кайфом: столичний суддя відпустив під домашній арешт наркомафіозі, підозрюваного в тяжких злочинах

16.10.2019 14:00

Наркотичні речовини, золото, зброя, готівка – ось лише невеликий перелік того, що вилучили правоохоронці в ході обшуків масштабного наркокартеля. 20 організаторів угруповання вже отримали запобіжні заходи – арешт без застави або значні застави від 100 до 349 мільйонів гривень. Та завдяки кому зловмисники можуть вийти на волю? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Нагода чинити правосуддя над учасниками транснаціонального угруповання «Хімпром», зокрема, випала одному зі столичних служителів Феміди – суддя Карабань раптово ухвалив рішення про те, щоб провести засідання у закритій формі.

Саме під час цього засідання з-під варти під домашній арешт було відпущено одного зі злочинців – людину, яка підозрюється в особливо тяжких злочинах.

Суддя Карабань, який відпустив підозрюваного під домашній арешт, спілкуватись із журналістами не захотів

Утім, від журналістів і правозахисників, які задавали незручні питання з цього приводу, пан суддя просто втік.

«Станом на сьогодні, не дивлячись на таку масштабну блискавичну спецоперацію, судді столичного суду відпускають на волю зловмисників. Тобто стороною захисту подаються клопотання про зміну запобіжного заходу, зі свого боку досудове розслідування через масу таких клопотань відтягується», – коментує керівник юридичного департаменту ГО «Стоп корупції».

Зауважимо, що проєкт «Стоп корупції», який слідкує за цим процесом, знаходився в залі судового засідання в ролі спостерігачів з метою дотримання об’єктивності та неупередженості суддів.

Тож ми й надалі стежитимемо за розвитком подій у справі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X