ФБР розшукує поплічника нардепа Деркача

18.03.2021 20:23

Російський агент впливу разом з Андрієм Деркачем брав участь у спецоперації російських спецслужб з втручанню у президентські вибори в США. Про це повідомило посольство США в Україні, передає "Lenta.UA".

Kylymnyk
Фото: fbi.gov

"Російський агент впливу Костянтин Килимник за перешкоджання правосуддю і змову для перешкоджання правосуддю оголошений у розшук. Разом з Андрієм Деркачем і пов'язаною з російською розвідкою мережею осіб, що мали відношення до України, Килимник вчинив дії із впливання на вибори в США і ушкодження зв'язків США з Україною", - йдеться у повідомленні.

У посольстві підкреслили, що США продовжить тісно працювати з Україною у протистоянні зловмисне російському впливу.

За інформацією ФБР Костянтин Вікторович Килимник був сполучною ланкою для українських і російських політиків і бізнесменів, пов'язаний з російською розвідкою і допомагав у лобістської кампанії в США, яка нібито проводилася за вказівкою уряду України без розкриття інформації, якої вимагає закон.

8 червня 2018 року в Окружному суді США по округу Колумбія був виданий федеральний ордер на арешт Килимника за звинуваченням у перешкоджанні здійсненню правосуддя і у змові з метою перешкоджання здійсненню правосуддя.

FBR Kylymnyk
Фото: скріншот

Нагадаємо, днями Національна розвідка США в Сові доповіді зазначила, що "мережа пов'язаних з Україною осіб, включно з російським агента впливу Костянтина Килимника, який також пов'язаний з ФСБ, робила певні дії протягом циклу виборів з нанесенню шкоди зв'язкам США з Україною, очорнення президента Байдена і його кандидатури і надання екс-президенту Трампу переваг для переобрання. Деркач, Килимник та їхні соратники мали намір використовувати видатних американських персон і медіа-канали для просування наративів в американську аудиторію і посадовим особам".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини