“Фармак” спрямує $500 тис. на розвиток Київської школи економіки 

05.05.2021 12:12

Фармацевтична компанія “Фармак” спрямує 500 тисяч доларів на розвиток Київської школи економіки. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресреліз компанії.

farmak
Фото: КМДА

Підтримуючи такі проекти, ми робимо свій внесок у досягнення Глобальних цілей сталого розвитку, одне із завдань яких - підвищити якість вищої освіти та забезпечити її тісний зв'язок із наукою", - наводить преcслужба компанії слова виконавчого директора "Фармака" Володимира Костюка.

У пресрелізі зазначено, що "Фармак" підтримує не лише KSE, а й інші освітні ініціативи, зокрема Малу академію наук, публікує книжки про українських науковців - "Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ", "Екошкола" тощо. Власний науковий потенціал компанії (150 науковців, 42 кандидати наук, п'ять докторів наук та інноваційний R&D-комплекс) дає змогу забезпечувати високий рівень академічної експертизи.

"Рішення компанії "Фармак" свідчить про те, що український бізнес виходить на новий рівень корпоративної соціальної відповідальності, і це має стати прикладом для інших. Завдяки підтримці таких компаній, як "Фармак", ми готуємо підґрунтя для сильної та інновативної економіки України", - зазначив президент KSE Тимофій Милованов.

"Фармак" - лідер фармринку України, виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів. Нині в розробці - близько 100 лікарських засобів. Експортує продукцію до більш ніж 28 країн світу.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

За підсумками 2020 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,1 млрд грн. У 2019 році цей показник склав - 1,056 млрд грн.

АТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України"(АВЛУ).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Київська школа економіки - це приватний університет, який не має єдиного власника. Школою керує незалежна рада директорів, яка не одержує компенсації за свою роботу, і міжнародна академічна рада. KSE не є комерційною організацією, не отримує фінансування з боку уряду, а покладається на підтримку меценатів та організацій.

Для довідки:

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Євросоюзі зробили 150 мільйонів COVID-щеплень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини