Фантазії Роя: заявив, що журналісти, побиті його людьми, «лізли у двір»

17.10.2020 19:35

Депутат Дніпропетровської облради Володимир Рой, який 14 жовтня натравив «зелених чоловічків» на журналістів проєкту «Стоп корупції», заявив, що ті «лізли у двір». Причому не просто «лізли», а ще й оточили бідолашного з двох боків – із води та суходолу.

Deputat Roi
Депутат Дніпропетровської облради  Володимир Рой

Таке зізнання Рой висловив в сюжеті, присвяченому винятково йому. Згодом відео було видалене. Редакція «СтопКору» встигла зберегти кадри та розшифрувати монолог чиновника, де той розповів про свій погляд на інцидент (побиття та пограбування медійників).

«Мене запросили на дачу, ми там сиділи. Дивлюсь, а згори літає дрон. Через воду 2 чоловіка заходить у двір, через забор лізе ще троє. Які дії в людини? Фермерів сьогодні грабують, вбивають – і тут лізуть до вас. Я чекав на поліцію і тут приїхали якісь в балаклавах («зелені чоловічки», які з‘явились після дзвінка Роя – ред.). Я одразу зрозумів, що це провокація. Я ждав поліцію, щоб понять, б***ь, чого вони через цей забор лізуть», – заявив він.

Нагадаємо, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», яка працювала за редакційним завданням в рамках журналістського розслідування про порушення під час передвиборчого процесу в Дніпропетровській області.

Журналісти у рамках розслідування займались відеозйомкою. Коли завершили – зібрались їхати, проте їм не дали цього зробити. На місце прибули молодики охоронної фірми у зеленій формі та без розпізнавальних знаків, напали та пограбували знімальну групу. Усе це здійснювалося за чіткими командами Роя.

Dnipro napad na zhurnalistiv Roy
Фото: СтопКор

До цього сам фермер та депутат Рой своїм розкішним Audi Q8 блокував проїзд журналістам.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини