Естонія зробила «стрибок тигра», а що буде з Україною? Віцемер Таллінна розповів про діджиталізацію

01.10.2019 18:41

Частка ІТ-сектору на рівні 7%, та 2%-ий приріст до ВВП лише внаслідок вивільнення часу – такі результати діджиталізації естонської економіки озвучив в ексклюзивному коментарі для «СтопКору» віцемер Таллінна Айвар Рійсалу, спеціальний гість однієї з секцій Kyiv Smart City Forum, що наразі триває в столиці.

«Естонія – маленька країна, яка не має таких потужних ресурсів, земель, які є в України. Ми змушені були подумати про наше майбутнє, і тоді наш президент Леннарт Мері понад 20 років тому підняв ідею зробити такий «стрибок тигра», щоб стати IT-державою», – зауважив пан Рійсалу.

Віцемер Таллінна Айвар Рійсалу - один з гостей Kyiv Smart City Forum Фото: СтопКор

Віцемер Таллінна схвально висловився про досить комфортне міське середовище української столиці та зауважив певні успіхи України на шляху цифровізації. Утім, на його думку, суспільство має дозріти та бути готовим до того, що діджиталізація означає певну відкритість персональних даних, зокрема, інформації з реєстрів, декларацій тощо.

Пан Айвар також наголосив, що Україна наразі потребує міжнародної підтримки та може розраховувати на допомогу з боку Естонії в цьому напрямку.

Головна тема цьогорічного форуму - діджиталізація Києва та українських міст для комфорту і безпеки громадян Фото: СтопКор

Нагадаємо, сьогодні, 1 жовтня, о 09:30 у Києві вже вчетверте стартував Smart City Forum. Цьогоріч однією з ключових тем форуму є діджиталізація столиці та міст України для комфорту і безпеки громадян.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини