«Епіцентр» понесе відповідальність за порушення карантину, — Аваков

04.05.2020 16:05

Власники торгової мережі «Епіцентр» — нардеп Олександр Герега та його дружина — понесуть відповідальність за зухвале порушення правил карантину. Про те, що протоколи вже складені, повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Фото: скріншот

«За останній час поліція склала 10 303 протоколи про порушення карантинних норм. У тому числі ми провели за останні три дні перевірку 162 будівельних супермаркетів. У тому числі «Епіцентр», «Нова лінія» та інші суб’єкти. Наразі маємо протоколи про порушення у 94 супермаркетах, 29 протоколів щодо мережі «Епіцентр», 140 протоколів про порушення об’єктів громадського харчування. У торгових центрах «Епіцентр» та «Нова лінія» були випадки, коли торгували меблями, предметами електроніки та іншим, що не передбачено умовами карантину. Тому, буде відповідальність», — сказав Аваков 4 травня на позачерговому засіданні Уряду.

Він також додав, що у Києві низка магазинів порушили правила карантину, а також і ресторан «Велюр» Тищенка, й наразі уже складені адміністративні протоколи.

Зазначимо, раніше активісти ГО "Стоп корупції" зафіксували десятки порушень умов карантину в магазинах «Епіцентр» та «Леруа Марлен».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини