“Енергоатом” має 3-мільярдну заборгованість, – в.о. міністра енергетики Шубін

Минулого тижня колишній перший заступник Оржеля став до керма одного з найбільших українських відомств – Мінекоенерго. Та наразі він залишається лише виконувачем обов’язків. Якими ж будуть перші кроки нового очільника, коли його призначать повноправним міністром? Сам пан Віталій стверджує, що ще про це не думав.

Я на це не маю часу, відверто вам скажу. Є питання, які за останній тиждень я намагаюся змінити, ми сформували оперативний штаб з енергетики, попросили долучитися туди поважних експертів від Асоціації, від пана Чеха, пана Рогозіна і USAID”, – заявив новоспечений в.о. міністра.

Урядовець запевняє: до складу новоствореного штабу запросили й представників інших компаній. Та підкреслює, що не зважає на той факт, що багато з них є представниками так званої команди “попередників”.

Для мене важливо зараз знайти виважені рішення, які допоможуть енергетичній системі. Півроку тому у нас запустився ринок, ще півроку ми якось існували. Зараз є проблеми з платежами. Енергоатом має заборгованість під 3 мільярди, вони мають виконувати ремонтну кампанію, це заходи безпеки, це атомні станції, розумієте?”, – коментує урядовець.

Пан Шубін анонсував створення оперативного штабу з енергетики, але призначати легітимних керівників на держпідприємства не квапиться

Утім, у цих відповідях нового “головного енергетика” країни, які, на перший погляд, нібито й виглядають виважено, дещо викликає сумніви.

Адже за півроку роботи чинної команди міністерства, майже у жодній із чималого переліку державних енергокомпаній так і не призначили легітимного директора – усюди лише виконуючі обов’язки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини