“Емоційне психомоторне збудження” – чернігівські медики озвучили «діагноз» судового чиновника Целуйка, на якого завели кримінальну справу

05.10.2018 10:55

Куди зникло з декларації майно керівника теруправління державної судової адміністрації Чернігівської області Михайла Целуйка? І чому він роздає такі дивні підряди? Задати посадовцю ці питання особисто в його розкішному кабінеті знімальній групі «СтопКору» не вдалося: секретарка повідомила, що начальник нібито перебуває на лікарняному.

Проте й у лікарні до пана Целуйка журналістів також не пустили. Далі наводимо коментар місцевих «ескулапів» (стиль мовлення оригіналу збережено): «У нього зараз таке состояніє, що канєшно не хотєлось би, щоб з ним зараз хтось спілкувався. Потому что каждое посещение, даже родственников, вызывает у него эмоциональное психомоторное возбуждение. После этого у него сразу ухудшается движение в руке и ноге. Хай він чуть-чуть стабілізіруєтся. Потому что хто-то в прошлий раз до нього прийшов і послє етого у нього було таке состояніє, що ми перевели у реанімацію».

Ми звісно ні на що не натякаємо, але... Пам’ятаєте суддю Вищого господарського суду Віктора Швеця? Два роки тому його спіймали на вимаганні хабаря. Тоді пан Швець різко захворів і ловити його довелося у лікарні. Як виявилося згодом, на стаціонарі суддя ховався від вручення підозри.

Історія завжди повторюється. Адже перед різким погіршенням здоров’я на пана Целуйка так само завели кримінальну справу.
Деталі резонансної справи – у сюжеті «Державна судова махінація»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X