Елітні автівки та «міні-Межигір’я» в кабінеті: суддя Глуханчук розкошує на середню зарплату?

12.02.2019 11:34

Сумновідомий на всю Україну суддя Глуханчук працює в одній з найдорожчих будівель суду в Одесі. Адже на оздобленні споруди, де володарює одіозний служитель Феміди, він не економить. Доказом цього є черговий ремонт будівлі – на понад 2 мільйони доларів. А про кабінет очільника взагалі неймовірні плітки ходять: мовляв, міні-Межигір’я. Та стороннім туди – зась!

Щоправда, усе, можливо, так і залишилося б провінційною історію. Та рівно рік тому прізвище Глуханчука прогриміло від Карпат до Донецьких кряжів, коли суддя сів за кермо п’яним. До рук журналістів потрапило відео із його затримання.

Очевидно, що пан Глуханчук і повірити не міг, що йому, місцевому царю, дошкуляють запитаннями якісь поліцейські. Пройти тест на алкогольне сп'яніння на місці служитель Феміди не забажав, тож поліцейські чи не силоміць привезли пана суддю на експертизу. До речі, зверніть увагу на авто, яким керував Глуханчук. І запам'ятайте. Ми ще повернемося до нього.

Власне, цей випадок вперше суттєво похитнув крісло під нашим героєм. Вища рада правосуддя відсторонила суддю Глуханчука від виконання обов'язків. Та всього лише на півроку. Дивовижним чином про інцидент забули і наразі Олег Васильович знову править в Одеському окружному.
Та і як відмовитися від такої хлібосольної посади? Адже попри середню як для чиновників його рівня зарплату – 25 тисяч на місяць, голова живе на широку ногу. Має дві престижні автівки – Audi q7 та Volkswagen Multivan. А ще – чималі земельні ділянки, дачі та будинки.

Детальніше про статки одіозного судді – у матеріалі Асі Шевченко:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини